מילון מונחי נדל"ן

לפרטים נוספים התקשרו

09-9566800

מילון מונחי נדל"ן - ראשי

מילון מונחי נדל"ן

אנו שמחים להציג לך את מילון מונחי הנדל"ן המקיף ביותר ברשת. מילון המונחים כולל בתוכו הגדרות למושגים רבים מתחום השמאות, הנדל"ן והבינוי, ונועד להועיל ולשרת אותך. אנו מקווים כי מילון זה יסביר לכל החפץ לדעת מושגים, מונחים, חוקים ו"סלנג", אשר נטבעו במהלך השנים בין אנשי המקצוע ובין המעורים בענף הנדל"ן.

כל התכנים במילון נכתבו בלשון זכר מטעמי פשטות השפה בלבד. הכתוב מתייחס לשני המינים בצורה שווה. חשוב לציין כי אין להסתמך על מילון זה, ועל ההגדרות המצוינות בו, הן בחלקן והן בכלליותן, ויש לבדוק ולבחון כל מקרה לגופו. כל הכתוב במילון נכון ליום כתיבתו ויש לבדוק שינויים ועדכונים בחוק. כל העושה שימוש במילון זה ובתכניו עושה זאת על אחריותו הבלעדית בלבד.

טיפ: מומלץ להשתמש בקישוריות ובהפניות המשולבות בתכנים (קריאה מורחבת, קריאה מומלצת והפניות לערכים) בכדי להנות מקריאה רחבה ומקיפה ביותר. קישורים בטקסט יפתחו בחלון נפרד ובכך לא יפגעו ברצף קריאתך.

לקריאת ערכי הלקסיקון לחץ על קבוצות האותיות הנ"ל:

 

א – ו      ז - ל        מ – פ        צ – ת

 

 

צוות המומחים שלנו עומד לרשותך בכל שאלה וישמח להעניק לך  שירות מקיף ומקצועי, ולספק את הפתרונות האופטימאליים ביותר עבור צרכיך בתחום שמאות המקרקעין והנדל"ן. הדרך לקבלת הפתרון מתחילה ביצירת קשר.

ליצירת קשר לחץ כאן.

 

כל הזכויות שמורות למיקי אדלשטיין שמאי מקרקעין מומחה. אין להעתיק ו/או לפרסם ו/או להפיץ את התכנים ללא אישור בכתב. ט.ל.ח