לפרטים נוספים התקשרו

09-9566800

כתבה שפורסמה ב ynet בנושא רכישת דירה

"קשה לי לתאר את עוגמת הנפש", הסבירה בבית המשפט המחוזי בחיפה רוזה לרנר, רוכשת דירה מרעננה. "קשה לתאר את הצער, נדודי השינה והסבל הנפשי הבלתי פוסקים ביום ובלילה. כל רכושי עלי אדמות ירד לטמיון..."

הכתבה פורסמה באתר ynet:

"אין לכם מושג כמה מכשולים, נוכלויות ועוגמת נפש מחכים למי שמחליט לקנות דירה, בית או מגרש בישראל. יסתירו מכם את המיקום האמיתי, יגזלו מכם מטרים רבועים, יקימו מגדלים במקום השטח הירוק שהובטח, ימכרו לעוד מישהו, ידרשו דמי תיווך כפולים.

לא קל לקנות בית בישראל. מלבד נוכלויות שמסכנות את העסקה הגדולה ביותר שמבצע הישראלי הממוצע, קיימות אינספור דרכים ליפול ולספוג נזקים שיעלו לרוכש כמה עשרות-אלפי דולרים "בלבד" או סתם עוגמת נפש ניכרת.

סקירה מהירה של השנתיים האחרונות מגלה רוכשים שגילו כי הדירה שקנו קטנה בהרבה מזו שהובטחה; קונים שהופתעו לגלות שיעבודים ומיסים נסתרים על דירה לאחר שרכשו אותה; קבלנים שנעלמו באמצע הבנייה; רוכשים רבים שבמקום השטחים הירוקים שהובטחו להם צץ מרכז מסחרי, או כאלה שקנו מגרש חקלאי או-טו-טו לפני הפשרה אבל נשארו בלי כסף ועם שדה קוצים שישמש את נכדיהם בלילות ל"ג בעומר..."

 

לקריאת הכתבה המלאה לחץ כאן.

 

 

משרד שמאים מיקי אדלשטיין מספק סל בדיקת לנכסים המקיף ביותר. כל הבדיקות שמבוצעות הן מוסמכות, אובייקטיביות ובלתי תלויות, נערכות תחת שקיפות מלאה ומתבצעות ע"י צוות המומחים של החברה הכולל שמאי מקרקעין, מהנדס ומודד. חבילת בדיקת לנכסים המקיפות שאנו מציעים תעניק לכם שקט ובטחון ותעשה עבורכם את רכישת הנכס לבטוחה, קלה ואמינה הרבה יותר.

לקריאה על סל הבדיקות לנכסים הרחב ביותר לחץ - בדיקת נכסים

 

ליצירת קשר עם משרד שמאים מיקי אדלשטיין לחץ - ייעוץ שמאי מקרקעין