לפרטים נוספים התקשרו

09-9566800

שמאי מקרקעין - הסמכות ואישורים

אנו גאים להציג את האישורים, התעודות וההסמכות של משרד שמאים "מיקי אדלשטיין שמאות מקרקעין, שמאות חקלאית וייעוץ כלכלי בע"מ".

 

משרד שמאים מיקי אדלשטיין מוכר, מתנהל ופועל תחת נהלים, חוקים ותקנים של הארגונים המובילים בישראל. בזכות כך, מתאפשר לנו להעניק את השירות האיכותי והאמין ביותר, ולפעול תחת מקצועיות חסרת פשרות, והכל לשביעות רצון לקוחותינו. 

 

ISO 9001:2000

תקן בקרת איכות ISO 9001:2000

ארגון ISO הוא ארגון תקינה בינלאומי החובק למעלה מ- 160 מדינות ברחבי העולם.  

ISO 9001: 2000 זהו תקן בינ"ל הכולל מערכת נהלים והנחיות עבודה להבטחת מערכת ניהול איכות יעילה, כאשר התקן מתמקד בעיקר בניהול איכות של שירות או מוצר. עקרון חשוב בתקן ISO 9001: 2000 הוא מכוונות הארגון להשגת שביעות רצון לקוח ולהיות במצב של השתפרות מתמדת. לקריאה מורחבת על תקן ISO 9001:2000 לחץ כאן.

 

לשכת שמאי המקרקעין

לשכת שמאי המקרקעין בישראל

 

לשכת שמאי מקרקעין בישראל היא עמותה מוכרת, שמטרותיה הן ארגון וייצוג שמאי מקרקעין ע"פ חוק שמאי מקרקעין, שמירה על ענייני המקצוע, ייצוג שמאי מקרקעין בפני כל גוף ורשות, קביעה ושמירה על כללי התנהגות מקצועיים, טיפול בהיבט החקיקה של המקצוע ועוד.

 

 NO LOGO

מועצת שמאי המקרקעין במשרד המשפטים

מועצת שמאי מקרקעין שבמשרד המשפטים פועלת מכוח חוק שמאי מקרקעין בישראל. תפקידיה העיקריים של המועצה הם ניהול פנקס שמאי מקרקעין, עריכת בחינות הסמכה לשמאי מקרקעין, רישום מתמחים ופיקוח על התמחות בשמאות מקרקעין, טיפול בתלונות בגין התנהגות שאינה הולמת את מקצוע שמאות מקרקעין.

 

האקדמיה למחקר ויישום שמאות מקרקעין
האקדמיה למחקר ויישום שמאות מקרקעין בישראל

האקדמיה למחקר ויישום שמאות מקרקעין בישראל הינה עמותה המאגדת בתוכה שמאי מקרקעין בכירים בעלי ותק וניסיון מקצועי. האקדמיה פועלת לשילוב ענף שמאות המקרקעין בישראל כחלק ממסגרת השמאות העולמית, ומטרתה היא העלאת רמת מקצוע שמאות המקרקעין בישראל. האקדמיה עורכת מחקרים בתחום השמאות, מקיימת השתלמויות וכנסים מקצועיים, קובעת סטנדרטים אתיים ומקצועיים ומבצעת התאמת תקנים והוראות מקצועיות המקובלים בארגוני השמאות הבינ"ל.

 

שמאי מקרקעין מיקי אדלשטייין

שמאי מקרקעין מיקי אדלשטיין
  • משרדינו נמנה על מאגר המומחים מטעם בתי המשפט בישראל.
  • משרדינו נמנה על מאגר היועצים המומחים של משרד החקלאות הממשלתי.
  • משרדינו נמנה על מאגר היועצים המומחים של משרד השיכון והבינוי. 

 

 

משרד שמאים  "מיקי אדלשטיין שמאות מקרקעין, שמאות חקלאית וייעוץ כלכלי בע"מ" משתייך לארגונים ולמוסדות המרכזיים בישראל, מוביל את תחום שמאות מקרקעין בישראל ומעניק שירותי שמאות מקיפים למאות לקוחות שונים. צוות העובדים האיכותי המועסק במשרד והידע והניסיון הרב שצברנו בתחומי שמאות מקרקעין וכן בתחום שמאות חקלאית, מאפשרים לנו להתאים ולספק את הפתרונות האופטימאליים ביותר לצרכיו של כל לקוח.

הדרך לקבלת הפתרון האופטימאלי ביותר לצרכיך מתחילה ביצירת קשר.

ליצירת קשר לחץ - ייעוץ שמאי מקרקעין