לפרטים נוספים התקשרו

09-9566800

IS0 9001:2000

אנו גאים להציג את הסמכתנו לתקן  IS0 9001:2000 העולמי

 

משרד שמאים "מיקי אדלשטיין שמאות מקרקעין, שמאות חקלאית וייעוץ כלכלי בע"מ" וחברת הבת "מ.א.נ.ג תכנון וניהול פרויקטים בע"מ", פועלות כל אחת בנפרד תחת תקן בין לאומי לניהול בקרת איכות 2000: ISO 9001.

 

ארגון ISO הוא ארגון תקינה בינלאומי החובק למעלה מ- 160 מדינות ברחבי העולם. ארגון זה אחראי על פיתוח תקן 2000:ISO 9001, אשר מגדיר דרישות, נהלים והנחיות עבודה להבטחת מערכת ניהול איכות יעילה בארגון.

עמידה בדרישות התקן וניהול מערכת בקרת איכות, משמעה שהחברה מסוגלת לספק באופן עקבי מוצר העומד בדרישות הלקוח ובדרישות תחיקתיות ישימות. בנוסף, העמידה בתקן מהווה בסיס לחתירתה של החברה להגביר את שביעות רצון הלקוח באמצעות יישום מערכת בקרת איכות, שואפת לשיפור מתמיד של המערכת ושל דרכי פעולתה, וכל זאת תוך הבטחת התאמה לדרישות הלקוח.

 

למערכת בקרת איכות וניהולה ישנם מס' עקרונות מנחים, אשר מהווים את בסיסו של תקן ISO 9001:2000. עקרונות אלו, המתווים את דרכי פעילות החברה הינם:

 

1.    התמקדות בלקוח

2.    מנהיגות

3.    מעורבות עובדים

4.    גישה תהליכית

5.    גישה מערכתית לניהול

6.    שיפור מתמיד

7.    גישה עובדתית לקבלת החלטות

8.    תועלת הדדית בין הספק לארגון

 

כמו כן, מערכת ניהול איכות מאושרת מעניקה לארגון יתרונות רבים, כשביניהם עמידה בתנאי סף למכרזים, יכולת שליטה ובקרה על תהליכי העבודה, ביסוס מערך התקשרות הפנים ארגונית, יכולת ניתוח נתונים מצטברים בנושאי איכות בזמן קצר, כלים לשיפור השירות ועוד.

 

אם כן, גם משרד שמאים "מיקי אדלשטיין שמאות מקרקעין, שמאות חקלאית ויעוץ כלכלי בע"מ", וגם חברת הבת "מ.א.נ.ג תכנון וניהול פרויקטים בע"מ", פועלות ע"פ תקן ניהול בקרת איכות 2000:ISO 9001, ועושות זאת בנפרד, כל אחת בתחומה. העמידה בנהלים ובהנחיות הינה המשך למרב המאמצים המושקעים בכל חברה בתחום השירות ללקוח, כאשר העמידה בתקן זה מאפשרת ועוזרת לנו לספק לכל לקוח את הפתרונות האופטימאליים עבור צרכיו, וכל זאת תוך הזמן הקצר ביותר.

צוות המומחים המיומן המועסק במשרד שמאים, בשילוב הטמעת נהלי מערכת האיכות בפעילות השוטפת של המשרד מובילה אותנו לביצוע עבודה מקיפה, מקצועית ומדויקת, וכפועל יוצא גם למציאת פתרונות מקיפים, בכל תחום בו דרושה מומחיות גבוהה ומגוונת.

 

שתי החברות נמצאות תחת הפיקוח של מרכז ההסמכה IQC (מוסמך ע"י ארגון ISO העולמי), אשר מבצע בקרות ובדיקות בנפרד לכל חברה, ומפקח כי כל חברה אכן עומדות בתקנים הדרושים. כמו כן, מכון IQC הסמיך את שתי החברות ואישר כי פועלות ע"פ התקן.

אנו גאים להציג את תעודות ההסמכה של שתי החברות:

 

 

 

IS0 9001:2000                

        להגדלה לחץ על התעודה                                 להגדלה לחץ על התעודה

          

 

 

אנו מזמינים אותך להנות מצוות מומחים מיומן ומעבודה מקצועית, מדויקת ומקיפה, תוך התאמת הפתרונות האופטימאליים ביותר עבור צרכיך. הדרך לקבלת הפתרון מתחילה ביצירת קשר.

ליצירת קשר לחץ - יעוץ שמאי מקרקעין